BURASI, 2012 KIBRIS AB DÖNEM BAŞKANLIĞI'NIN ÇEVRİMİÇİ ARŞİVİDİR. WEB SAYFASI ARTIK GÜNCELLENMEYECEKTİR.
 
Kıbrıs’ın AB Konseyi Başkanlığı Sponsorları

Kıbrıs AB Konseyi Başkanlığı’na, Kıbrıs’taki bir dizi toplantının düzenlenmesi için büyük katkıda bulunan bazı birlik üyesi ülkeler sponsor oldular, Başkanlığın faaliyetleri için araç olarak tanımlanan bazı düz ihtiyaçları destekleyen hizmet ve mal sağladılar.

Sponsorlar, ilgi duyanların çağrılmasıyla, şeffaf bir sunum ve değerlendirme süreciyle seçildiler.

Daha fazla bilgi veya yeni vericilerin ilgilerinin belirtilmesi için lütfen Kıbrıs AB Konseyi Başkanlığı Sekreteri Elena Stavru ile tel. no. +357 22 400135, e- posta: estavrou@cy2012eu.gov.cy yoluyla temasa geçiniz.

PLATİN SPONSORLERİ

CYTA: Başkanlık internet sayfasının gelişimi, cep telefonları için internet sayfası, internet sitesine erişim W3C, Teknik destek.

Cyta Kıbrıs’ta elektronik iletişimle bütünleşmiş bir sağlayıcıdır. Yarım yüzyılı aşan tutarlı, sıkı çalışmayla Cyta Kıbrıs’ı bölgesel bir telekomünikasyon merkezine dönüştürmeyi başarmış, kaliteye sıkı bağlılığıyla müşterilerininin güven ve inanılırlığını kazanmıştır.

Son teknolojik gelişmelerin zamanında kullanılmasını, telekomünikasyonla IT’nin yakınlaşmasından faydalanılmasını sağlamasından dolayı kendisine teşekkür ederiz. Cyta şimdi dörtlü çalışabilen, geniş bir alanda yenilikçi hizmetler ve çevrim içi çözümler sunan öncü bir kuruluştur. Kaliteyi sağlamayı, Kıbrıs’taki konutlara ve iş müşterilerinin giderek artan  ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.

Cyta’nın görevi, basit, akıllı, güvenilir şekilde, yaşam şeklini genişleten ve müşterilerinin verimliliğini artıran, bütünleşmiş ve güvenilir elektronik iletişim çözümleri sağlamaktır.

BAŞ SPONSORLER

EMPORION PLAZA LTD:

Emporion Plaza Ltd, Cyta tarafından müşterilerine sunulan yüksek kalite ve rekabetçi, bütünleşmiş e-ticaret ve çevrim içi çözümler sunulan ürün ve hizmetler portföyünü tamamlayan Cyta’nın bir şubesidir.

ALTIN BAŞKANLIK SPONSORLARI

CABLENET

GÜMÜŞ BAŞKANLIK SPONSORLARI

MICROSOFT

OPAP CYPRUS LTD

CYPRUS LABOUR INSTITUTE, PEO

BRONZ BAŞKANLIK SPONSORLARI

LOGICOM

EUROBANK

CYPRUS SHIPPING CHAMBER

COOPERATIVE CENTRAL BANK LTD

COOPERATIVE CREDIT SOCIETY STROVOLOU

SELAS PUBLICATIONS LTD